Зменшення експлуатаційних витрат на ліфт - Услуга

 г.Харьков  -  Украина
Проверенная компания
Зменшення експлуатаційних витрат на ліфт
  • Зменшення експлуатаційних витрат на ліфт
Як знизити експлуатаційні витрати комерційного ліфта: 7 кроків від СІТІ ЛІФТ для значної економії коштів

Усього 60 днів вам знадобиться для того, щоби знизити експлуатаційні витрати на комерційний ліфт. Сьогодні в матеріалі — чек-лист від компанії СІТІ ЛІФТ, у якому опрацьо...

Статья: Услуга

Як знизити експлуатаційні витрати комерційного ліфта: 7 кроків від СІТІ ЛІФТ для значної економії коштів

Усього 60 днів вам знадобиться для того, щоби знизити експлуатаційні витрати на комерційний ліфт. Сьогодні в матеріалі — чек-лист від компанії СІТІ ЛІФТ, у якому опрацьовані найбільш поширені помилки власників і відповідальних осіб комерційних будівель.

Трудомістко, дорого та надзвичайно важливо — саме так характеризується технічний догляд за ліфтом. СІТІ ЛІФТ — компанія, яка впродовж усього часу свого існування консультативно супроводжує клієнтів, знижуючи їхні експлуатаційні витрати в кілька разів. Уся інформація, роками накопичена командою фахівців, тепер перед вами. Єдине, що залишається — узяти до уваги ефективні рекомендації й домогтися значної економії ресурсів усього за два місяці.

Крок № 1

Навіть якщо вам здається, що причепитися ні до чого, і ви співпрацюєте з авторитетною компанією, що лідирує на ринку, насамперед уважно ознайомтеся з договором. Це — початок початків, який дасть вам можливість зрозуміти, чи повною мірою компенсовані витрати на послуги й чи не переплачуєте ви технічному персоналу за його існування в «житті» вашого ліфта. Досить часто виноски й підпункти зобов’язують вас платити за сервіс, якого насправді не існує. Отже, час приділити увагу юридичній частині вашої співпраці.

Крок № 2

У разі, якщо ви стали власником будівлі не «з нуля» або були призначені на посаду після того, як ліфт був встановлений, важливо дізнатися його історію. У будь-якого обладнання є життєвий цикл, безпосередньо пов’язаний із тими чи іншими проблемами. Скрупульозно вивчивши його та маючи ці цінні знання, вам вдасться запобігти можливим проблемам й більш вдумливо підійти до контролю за роботою компанії, яка обслуговує підіймач у будівлі.

Крок № 3

Пам’ятайте про модернізацію. Своєчасне оновлення як технічної, так і естетичної частини ліфта дозволяють істотно заощадити на обслуговуванні обладнання (системи, що працюють на знос, вимагають серйозних вкладень), а також позитивно вплинуть на вашу репутацію — константу, про яку в комерції ніколи не можна забувати.

Крок № 4

Відповідність нормам — важливий параметр обладнання, розташованого в будівлях будь-якого призначення: офісних, торгових і бізнес-центрах, житлових комплексах, готелях. Вам необхідно відстежувати дати відвідувань інспекторів, оскільки офіційний документ про те, що ліфт безпечний — ваш захист від штрафів і можливих претензій відвідувачів.

Крок № 5

Незважаючи на підписаний договір із компанією, яка обслуговує комерційний ліфт, не буде зайвим вести внутрішню звітність про стан обладнання. Усі дані необхідно збирати регулярно, створюючи повноцінний і докладний звіт. Так вам вдасться проаналізувати, яких заходів і коли саме слід вжити: викликати фахівця для профілактичного огляду, зробити заміну витратних елементів тощо.

Крок № 6

Якщо до цього часу ви не знали, яка саме компанія займається обслуговуванням ліфтів, час поцікавитися цим і налагодити контакт із технічною службою. Це важливо, так само, як і врахування позиції даної організації на ринку.

Крок № 7

Уважно стежте за всіма статтями витрат, які так чи інакше стосуються обладнання, і зіставляйте їх із фактично отриманими послугами. Такий підхід дозволить вам бути впевненим у тому, що ви отримуєте весь спектр допомоги, за який сплачуєте.

Цінний актив, що вимагає уваги

І це знову про ліфти, встановлені в комерційних будівлях. Їхнє завдання — забезпечувати мобільність та комфорт відвідувачів, позитивно впливаючи й на репутацію, і на її наслідок — прибуток. Саме тому навіть незначне підвищення витрат у кінцевому підсумку призведе до появи ще однієї, досить вагомої статті витрат, яка буде лише зростати, займаючи дедалі більшу частину загального бюджету.

Ці сім рекомендацій — зрозумілі та прості у виконанні. Крім того, дотримуючись порад компетентних і досвідчених експертів, які сформулювали їх на основі практичного досвіду, а не «голої» теорії, вам вдасться знизити експлуатаційні витрати, подовжити термін служби обладнання й виключити вплив непередбачених обставин на свою репутацію.

Ми не просто продаємо обладнання та обслуговуємо його, а захищаємо ваші інвестиції! Компанія СІТІ ЛІФТ — це організація повного спектру дій для успішного функціонування та економічного розвитку вашого бізнесу: консультуємо, переконуємо, аргументуємо та адаптуємо пропозицію з урахуванням навіть незначних деталей.

Цена в категории: Услуга

Цена не указана

Контакт с компанией

Сайт защищен reCAPTCHA и Google Политикой конфиденциальности, а также Условиями пользования.
Поля, обозначенные *, обязательны для заполнения

444   Товаров 

Каталоги  News.KOMPASS.UA, Международная Онлайн-Площадка бизнес-новостей, SEO-статей и обзоров компаний

Нажмите на изображение для просмотра каталога

Размещение новостей компаний на портале KOMPASS.UA (Русский)

1 страниц

Загрузить каталог