Чи співаєте ви під дощем?
  • Чи співаєте ви під дощем?
Мюзикл! Для багатьох людей це поняття асоціюється з вар'єте або водевілем, багато хто вважає його естрадним варіантом оперети, а для когось – це окремий жанр зі своїми власними традиціями і правилами.

Класична ”Вестсайдська історія і не форматні “Шербурські парасольки”, приголомшливі “Кішки” і несподівана “Мамма мія”!” – мюзикл настільки...

Статья: Услуга

Мюзикл! Для багатьох людей це поняття асоціюється з вар'єте або водевілем, багато хто вважає його естрадним варіантом оперети, а для когось – це окремий жанр зі своїми власними традиціями і правилами. 

Класична ”Вестсайдська історія і не форматні “Шербурські парасольки”, приголомшливі “Кішки” і несподівана “Мамма мія”!” – мюзикл настільки багатогранний і непередбачуваний, чи не так?

Мюзикл не є винаходом американської культури. Він зародився в кінці 19 століття в Європі, ввібравши в себе традиції вар'єте, шоу-балету і сценічної мелодрами.

Молода Америка, жадібна до всього нового, з готовністю сприйняла музичний формат, що зароджується, і трансформувала його в драматичну виставу з вокальними номерами і масовими танцювальними постановками.

Перший бродвейський мюзикл “Оклахома!” (1943) не сходив зі сцени п'ять років, а після зйомки художнього фільму в 1955 році отримав два “Оскара”. Одна з вокальних партій навіть стала гімном штату Оклахома (США). Мюзикл “Оклахома!” став офіційним родоначальником нового жанру, представивши публіці музичний спектакль, в якому драматичні, вокальні і танцювальні номери були взаємозв'язані і формували у глядачів цілісне сприйняття.

Обзоры киноновинок: последние киношедевры и сериалы -  https://kinoguru.be/

Після появи “Вестсайдської історії” рівноправ'я вокалу і хореографії в мюзиклі остаточно затвердилося. А демократизм мюзиклу надав необмежені можливості як для експериментів в плані танцювальних масових постановок, так і в плані індивідуальної акторської майстерності. 

Впродовж своєї історії мюзикли були розкішними і камерними, пронизливими і звеселяючими, політично орієнтованими і асоціальними, провокаційними і класичними, рок-н-рольними і попсовими. Пригадаємо найвідоміші з них: “Волосся”, “Ісус Христос – суперзірка”, “Евіта”, “Примара опери”, “Чикаго”,  “Нотр Дам”. Багато музичних тем і арії з цих спектаклів стали не лише їх візитною карткою, але і почали жити незалежно від них.

Серед композиторів, що працювали в жанрі мюзиклу, слід зазначити Джона Гершвіна, Річарда Роджерса, Леонарда Бернстайна, Ендрю Ллойда Уеббера.

Мюзикл є одним з самих видовищних жанрів масового мистецтва і, як всякий жанр, має свої характерні особливості: 
-              виконавці зобов'язані уміти в рівній мірі співати, танцювати і грати;

-              вокал, хореографія і акторська майстерність рівноправні;
-              у основі постановки зазвичай лежить відомий твір;
-              тематика обширна і зачіпає будь-яку з сучасних проблем;
-              мюзикл ставиться в живу на сцені і його успіх залежить від кількості днів касового успіху;
-              фонограма в “живому” мюзиклі не можлива.

Можна по-різному відноситися до мюзиклу, але якщо у вас виникає бажання співати під дощем, стрибаючи по калюжах, то будьте упевнені – це бажання виникло у вас не випадково і явно підглянено  у Джина Келлі з кіномюзиклу «Ті, що співають під дощем» (1952).
 

Цена в категории: Услуга

Цена не указана

Контакт с компанией

Сайт защищен reCAPTCHA и Google Политикой конфиденциальности, а также Условиями пользования.
Поля, обозначенные *, обязательны для заполнения

Каталоги  News.KOMPASS.UA, Международная Онлайн-Площадка бизнес-новостей, SEO-статей и обзоров компаний

Нажмите на изображение для просмотра каталога

Размещение новостей компаний на портале KOMPASS.UA (Русский)

1 страниц

Загрузить каталог